BALIKESİR AYVALIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

YÜKSEK ÖĞRETİME GEÇİŞ SINAVINDA ÖĞRENCİMİZ EMRE CAN KAYA´NIN AYVALIK´I GURURLANDIRAN BAŞARISI..

YÜKSEK ÖĞRETİME GEÇİŞ SINAVINDA ÖĞRENCİMİZ EMRE CAN KAYA´NIN AYVALIK´I GURURLANDIRAN BAŞARISI..

Ayvalık İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Güner Bahadır, Yüksek Öğretime Geçiş Sınavında (YGS), Türkiye 77. si olan Ayvalık Özel Uğur Temel Lisesi Öğrencisi Emre Can Kaya´yı makamında ağırladı. 

EMRE CAN KAYA, Ayvalık Özel Uğur Temel Lisesi Müdürü Ali  İhsan Ünye ve Okul Rehber Öğretmeni Özlem Gülenç ile birlikte İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Güner Bahadır´ı ziyaret etti.  EMRE CAN KAYA´yı ve tüm öğretmenlerini başarılarından dolayı tebrik eden İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Güner Bahadır, " Asıl olan rakamlar değil, istediğin başarılarla hedeflerine  ulaşarak mutlu olmandır. Sizlerin mutluluğunu görmek rakamlardan öte bizi mutlu eder " diyerek EMRE CAN ´ın hedeflediği başarıya nasıl ulaştığının detaylı bilgisini aldı ve  tüm öğrencilerimize örnek olduğu için ayrıca teşekkür etti.. 

Ayvalık İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak, bütün öğrencilerimize özveri ile emek veren tüm öğretmenlerimize sonsuz teşekkürlerimizi sunuyor ve EMRE CAN KAYA´nın bundan sonraki hayatında da hedeflediği tüm başarılara ulaşmasını diliyor , kendisini kutluyoruz ..

Atatürk Cad.165 Ayvalık - 02663122207

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.