BALIKESİR AYVALIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

YENİLİKÇİLİK ÖDÜLLERINDE AYVALIK BAŞARISI

BAKANLIK STRATEJİ GELİŞTİRME BAŞKANLIĞINCA DÜZENLENEN EĞİTİM VE ÖĞRETİMDE YENİLİKÇİLİK ÖDÜLLERİNDE AYVALIK İLCE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNE BAĞLI İKİ KURUMUMUZ SAHA ZİYARETLERİNE KALDI.
YENİLİKÇİLİK ÖDÜLLERINDE AYVALIK BAŞARISI

 

Eğitim ve öğretim alanında özgün ve modern uygulamaların geliştirilmesi, yaygınlaştırılması ve ödüllendirilerek teşvik edilmesi amacı ile 2015-2016 eğitim ve öğretim yılında 4.sü düzenlenen "Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri" kapsamında ödül başvuru raporlarının değerlendirilme sürecinin tamamlanmasının ardından saha ziyaretine kalma başarısı gösteren kurumlar belirlenmiştir. 

Batı Marmara grubunda Tekirdağ, Edirne, Kırklareli ve Çanakkale ileriyle birlikte değerlendirilen Balıkesir ilini temsil eden 7 kurumdan 2´si Ayvalık´ta. "Ahiler iş başında"  projesiyle Ayvalık Mesleki Eğitim Merkezi, "Turizmin Yükselen Sesi" projesiyle Cunda M.T.A.L. Balıkesir´de saha ziyaretlerine kalarak büyük başarı gösterdiler.  13-17 Haziran tarihlerinde Bakanlık degerlendiricileri tarafından saha ziyaretleri yapılacak olup, iki kurumumuza da başarılar diliyoruz.

Atatürk Cad.165 Ayvalık - 02663122207

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.