BALIKESİR AYVALIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

VİTAMİN ETKİNLİĞİ

Ayvalık Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından pilot proje uygulama okulları olarak belirlenen Ayvalık Ali Çetinkaya ve Altınova Cihan Yorgun Okullarında öğretmen ve öğrencilerin projeleri hız kesmeden devam ediyor.
VİTAMİN ETKİNLİĞİ

 Okullarda etkili ders tekniklerinin kullanılması amacıyla Özel Ayvalık BAHÇEŞEHİR KOLEJİ ve Cihan Yorgun Ortaokulu birlikte ortak bir proje gerçekleştirdiler. ´Vitamin Etkinliği´ isimli projede hangi vitaminlerin hangi besinlerde daha çok bulunduğu ve vitaminlerin insan vücuduna sağladığı faydalar kazanımı üzerinde duruldu. Etkinlik çocukların ilgisini çekmek için oyun seklinde düzenlendi. Öğrenciler vitaminleri sembolize eden harfleri yiyecek ve içeceklerin bulunduğu doğru tabakla eşleştirmeye çalıştılar. Cihan Yorgun Ortaokulu Müdürü Atiye DURAN ve Özel BAHÇEŞEHİR KOLEJİ Müdürü Tamer SUNA etkinlik sonrası yaptıkları açıklamada bu ve buna benzer projelerde ortak çalışacaklarını, öğrencilerin uygulayarak öğrendikleri dersleri daha kolay hatırladıklarını ve keyif aldıklarını söylediler.

20-10-2016

Atatürk Cad.165 Ayvalık - 02663122207

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.