BALIKESİR AYVALIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

USTALI İMAM HATİP LİSESİ ÖĞRENCİ YURDU ZİYARETİ

Ayvalık Kaymakamı Gökhan Görgülüarslan, Ustalı İmam Hatip Lisesine bağlı öğrenci yurdunda kalan öğrencilerle akşam yemeğinde bir araya gelerek inceleme ve denetlemede bulundu. İlçe Milli Eğitim Müdürü Güner Bahadır’ın ve yurtta öğrencisi bulunan okulların müdürlerinin de hazır bulunduğu ziyarette Gökhan Görgülüarslan, kız ve erkek pansiyon odalarını ziyaret ederek öğrencilerin ihtiyaçlarını yerinde dinledi.
USTALI İMAM HATİP LİSESİ ÖĞRENCİ YURDU ZİYARETİ

Yurt imkânlarının öğrenciler için büyük bir fırsat olduğunu ifade eden Gökhan Görgülüarslan, “Özellikle ilçe dışından ya da köylerimizden Ayvalık’a gelen öğrencilerimizin aile ortamındaymışçasına vakit geçirebilecekleri, korunaklı ve imkanları yüksek bir yurt. İlçemizde 8 okulumuzdan öğrenciler yurt imkanlarından yararlanmakta. Şu an itibariyle 44’ü kız, 44’ü erkek olmak üzere 88 öğrenci bu imkanlardan faydalanıyor. Temennimiz ve beklentimiz, öğrencilerimiz için birçok imkanı sunan bu yurdu, öğrencilerinde sahiplenerek koruması yönündedir.” İfadelerini kullandı.

Öğrencilerin odalarını tek tek ziyaret eden Gökhan Görgülüarslan, daha sonra akşam yemeğinde tüm öğrencilerle ve ilgili okul müdürleriyle bir araya geldi.

16-01-201916-01-201916-01-2019

 

 

Atatürk Cad.165 Ayvalık - 02663122207

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.