BALIKESİR AYVALIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ULUSAL AJANS PROJEMİZİN SÖZLEŞMELERİ İMZALANDI

2014 Yılında Ulusal Ajansa sunulan projemiz onaylanmış ve karşılıklı olarak sözleşmeler imzalanmıştır. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzün koordinatörlüğünde, 13 farklı kurumun ortaklığı ile 2015 yılı içerisinde İtalya, Almanya,Hollanda ve Portekiz ziyaretleri gerçekleştirilecektir.
ULUSAL AJANS PROJEMİZİN SÖZLEŞMELERİ İMZALANDI

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzün proje sahibi olduğu, 13 farklı yerel ortağın dahil edildiği ulusal ajans projemizin sözleşmeleri imzalandı. 2015 yılı içerisinde İtalya, Almanya, Portekiz ve Hollanda´ya yapılacak ziyaretleri, Ayvalık, Foça, Çeşme ve Menderes ilçelerinin Kaymakamlıkları, İlçe Milli Eğitim Müdürlükleri ve turizm alanında hizmet veren kamu kurumları çalışanları gerçekleştirecektir. 

2015 yılı içerisinde gerçekleştirilecek ziyaretlerde, Avrupa Birliği ülkelerindeki turizmin incelenerek, ülkemizde sürdürülebilirliğinin incelenmesi sağlanacaktır. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz koordinatörlüğünde yürütülen proje ile toplam 40 kişi Avrupa Birliği ülkelerine gerçekleştirilecek ziyaretlere katılma imkanı bulacaktır.

Atatürk Cad.165 Ayvalık - 02663122207

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.