BALIKESİR
AYVALIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Tekvando´da Ayvalık Rüzgârı Devam Ediyor...
![Tekvando´da Ayvalık Rüzgârı Devam Ediyor...](/meb_iys_dosyalar/2018_03/20100542_IMG-20180316-WA0000.jpg)
Ayvalık Atatürk Anadolu Lisesi öğrencisi Onur Koç, 16-18 Mart 2018 tarihleri arasındaki grup müsabakalarında Antalya ilimizde yapılan Gençler Tekvando Yarı Final maçlarında 45 kg Bronz madalya alarak 6-8 Nisan 2018 tarihlari arasında Malatya ilimizde yapılacak Türkiye Finallerine katılmaya hak kazandı.
Ayrıca Genç kızlar grup müsabakalarında Rahim Usta Anadolu Lisesinden Ecenur Top da 55 kg bronz madalya alarak Malatya´da yapılacak olan Türkiye birnciliğine katılacak. Okullarımızı, sporcu öğrencilerimizi ve antrenörlerimizi tebrik ediyor; Malatya´da gerçekleşecek Türkiye finallerinde kendilerine başarılar dileriz.![20-03-2018](/meb_iys_dosyalar/2018_03/k_20101352_IMG-20180318-WA0054.jpg)
![20-03-2018](/meb_iys_dosyalar/2018_03/k_20101404_IMG-20180316-WA0000.jpg)