BALIKESİR AYVALIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

“Sporda Yetenek 10’la Gelecek” Projesi Kapsamında Okul Müdürlerine Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı

"Sporda Yetenek 10´la Gelecek" Projesi ile ilgili olarak bugün ilçemizde İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Güner Bahadır, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürümüz Mustafa Cem Hamzaoğlu ile Ali Çetinkaya İlk ve Ortaokulu, Altınova Atatürk İlkokulu, Akçapınar Ortaokulu, Cihan Yorgun Ortaokulu ve Gazi Ortaokulu Müdürlerinin katıldığı bir bilgilendirme toplantısı yapıldı. 
“Sporda Yetenek 10’la Gelecek” Projesi Kapsamında Okul Müdürlerine Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı

     Balıkesir Valiliği ve Balıkesir Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü tarafından Balıkesir Merkez ve 20 ilçesinde sürdürülen "Sporda Yetenek 10´la Gelecek" Projesi ile ilgili olarak bugün ilçemizde bir bilgilendirme toplantısı yapıldı. İlçemizde dezavantajlı mahallelerde yaşayan, İlk ve Ortaokula devam eden öğrencilerin okul dışında kalan serbest zamanlarının,  spor ve kültür faaliyetleri ile değerlendirilmesinin sağlanmasını, çocukların zararlı alışkanlıklar edinmesinin önüne geçilmesi hedefine yönelik yeni adımlar için gerekli planlamalar gözden geçirildi.

 

      “Sporda Yetenek 10’la Gelecek Projesi’’ kapsamında 6 Okul Müdürü ile Ayvalık Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü toplantı salonunda gerçekleşen bilgilendirme toplantısına; İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Güner Bahadır, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürümüz Mustafa Cem Hamzaoğlu katıldı. Bilindiği üzere Projede İlk ve ortaokul çağındaki öğrencilerin spora kazandırılması, spor hizmetlerinin çeşitliliğinin arttırılarak sporun geniş kitlelere yaygınlaştırılması ve spor kültürünün oluşturulması amaçlanmaktadır. Proje kapsamında bir araya gelen Ali Çetinkaya İlk ve Ortaokulu, Altınova Atatürk İlkokulu, Akçapınar Ortaokulu, Cihan Yorgun Ortaokulu ve Gazi Ortaokulu Müdürlerine projenin uygulanma esasları konusunda İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Güner Bahadır, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürümüz Mustafa Cem Hamzaoğlu tarafından bilgilendirici sunumlar yapıldı.

01-02-2018


01-02-201801-02-201801-02-201801-02-201801-02-201801-02-2018

Atatürk Cad.165 Ayvalık - 02663122207

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.