BALIKESİR
AYVALIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Sporda Bir Başarı Daha...
Onbeş Eylül Ortaokulu Küçük Kızlar Voleybol Takımı Balıkesir İl Üçüncüsü oldu![Sporda Bir Başarı Daha...](/meb_iys_dosyalar/2018_02/13093333_20180213_092321.jpg)
Okul Sporları Federasyonu tarafından düzenlenen Voleybol Müsabakasında Onbeş Eylül Ortaokulu Küçük Kızlar Voleybol Takımı Balıkesir İl Üçüncüsü oldu. Okulumuzu, takım çalıştırıcısı öğretmenimizi ve sporcu öğrencilerimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.