BALIKESİR AYVALIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SENE SONU MÜDÜRLER TOPLANTISI

2015-2016 Eğitim-öğrertim yılı sene sonu müdürler toplantısı İlçemiz Halk Eğitim Merkezi Toplantı Salonunda yapıldı.
SENE SONU MÜDÜRLER TOPLANTISI

Toplantı İlçe Milli Eğitim Müdürü Erkan Bilen´in başkanlığında, Şube Müdürleri Ali Haydar Güler, Erkin Kamacı ve resmi-özel tüm okul müdürlerinin katılımıyla gerçekleşti. Yıl boyunca büyük gayretler gösterilerek sağlıklı bir şekilde yılı sonlandırmanın verdiği memnuniyeti dile getiren İlçe Milli Eğitim Müdürü Erkan BİLEN, "Bu sene geçtiğimiz yıllara oranla daha hareketli ve daha başarılı geçmiştir. Özellikle sosyal faaliyetler her okulda ses getirmiştir. Okullarımızı bu çabalarından dolayı kutluyorum." ifadelerini kullandı. Yıl içinde görülen aksaklıklar üzerine değerlendirmeler yapıldı. 

2015-2016 yılında ilçe geneli yapılan faaliyetlerin sunumu gerçekleştirildi. Toplantıya katılan okul müdürleri okullarında dönem değerlendirmesinin ardından bir sonraki yılın planlamasının yapılacağını ifade ettiler. "Hep Birlikte Hedefe" Projesinini taslak sunumu ve Önümüzdeki eğitim-öğretim yılında faaliyete geçecek olan Güzel Sanatlar Lisesinin tanıtımın ardından toplantı sona erdi.

Atatürk Cad.165 Ayvalık - 02663122207

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.