"BUGÜN KAHVELER BEYLERDEN"
!["BUGÜN KAHVELER BEYLERDEN"](/meb_iys_dosyalar/2019_01/16111355_49206235_116990579352365_3427805156895358976_o.jpg)
İletişim Ailede Başlar diyerek çıktığımız yolculukta Eğitimci Yazar Fatih Akbaba ile hem velilerimize hem de öğretmenlerimize ulaşmıştık. Öğrenme yolculuğunda biriken güzel anılar arasına kahve sohbeti de eklenmişti o gün. Aile içi iletişimde ailenin her ferdine görevler düşüyordu. Fatih Akbaba, salonda bulunan 6 erkek öğretmenimizi, evde eşine kahve yaptığı için sahneye davet etmişti.
Bugün, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Güner Bahadır, tüm öğretmenlerimiz adına bu 6 öğretmenimizi makamında ağırladı ve kendilerine, kahve tadında bir yaşam dilekleriyle fincan takımı hediye etti.