BALIKESİR AYVALIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"BALIKESİR´İN EN´LERİ" YARIŞMASINDA AYVALIK BAŞARISI..

Balıkesir İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından hazırlanan "Balıkesir´in En´leri" Yarışmasında Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu "EN SOSYAL " ve "EN ENGELSİZ", Pakmaya Kenan Kaptan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi "EN TEKNOLOJİK" okul seçildi.
"BALIKESİR´İN EN´LERİ" YARIŞMASINDA AYVALIK BAŞARISI..

Balıkesir İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından, Balıkesir’de eğitimin niteliğinin artırılması amacıyla, 2014-2015 eğitim-öğretim yılında düzenlenmeye başlanmış olan "Balıkesir’in En”leri yarışmasında, Ayvalık’tan Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu ve Pakmaya Kenan Kaptan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ödül almaya hak kazanmıştır.

 

 “En Hijyenik, En Sosyal, En Kaliteli, En Engelsiz ve En Teknolojik” okul/kurum kategorilerinde yaklaşık 80 okul başvuruda bulunmuştur. Yapılan değerlendirmeler sonunda bu okul/kurumlara saha ziyaretleri düzenlenerek derece alan okullar belirlenmiştir.

   Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu :

·         EN SOSYAL OKUL kategorisinde İKİNCİLİK,

·         EN ENGELSİZ OKUL kategorisinde BİRİNCİLİK,

 

   Pakmaya Kenan Kaptan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi:

·         EN TEKNOLOJİK OKUL kategorisininde BİRİNCİLİK

 

Okul Müdürlerimiz Mustafa KURTULUŞ ve Hüseyin ADAY, ödüllerini İl Milli Eğitim Müdürü Yakup Yıldız ve İl Milli Eğitim Şube Müdürü Fahri Acar’dan alarak Ayvalık´ın ödüllerle dolu ününe önemli bir başarı daha eklemiş oldular.

 

Ayvalık İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Güner Bahadır “ İlçemiz ve eğitim camiamız adına mutluluk ve gurur verici olan bu başarılar, Okul yöneticilerimizin ve öğretmenlerimizin özverili çalışmalarının sonucudur. “ diyerek ödül alan okullarımızın İdareci ve öğretmenleri başta olmak üzere, bu ödülleri ilçemize kazandırmakta emeği geçen herkesi tebrik etti..

 

Geleceğimizin umudu çocuklarımız adına, iki okulumuza da sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz..

 

15-03-201715-03-201715-03-201715-03-2017

 

           

 

 

Atatürk Cad.165 Ayvalık - 02663122207

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.