BALIKESİR AYVALIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

PRTOKOL KURALLARI EĞİTİM TOPLANTISI

Ayvalık İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı resmi okullarda görev yapan müdür ve müdür yardımcılarıyla eğitim toplantısı yapıldı.
PRTOKOL KURALLARI EĞİTİM TOPLANTISI

Atatürk Anadolu Lisesi salonunda gerçekleşen toplantının ilk günü okul müdürleriyle bir araya gelindi. Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü İzleme ve Değerlendirme Daire Başkanı Sayın Cengiz ORTA, Yaygın Mesleki Eğitim Daire Başkanı Sayın Şaban CENGİZ´in de katıldığı eğitim toplantısında İlçe Milli Eğitim Müdürü Erkan Bilen, Şube Müdürü Mehmet BORAN ve okul müdürleri hazır bulundular. Daire Başkanları Sayın ORTA ve Sayın CENGİZ´in müdürlerle yaptığı konuşmanın ardından İlçe Milli Eğitim Özel Büro görevlisi Serkan İNCE, protokol ve Nezaket kurallarını içeren sunumunu gerçekleştirdi.

Kurumsal yapının oluşmasında önemli yeri olan Protokol ve Nezaket Kurallarının örneklerle anlatıldığı sunum katılımcılar tarafından ilgiyle takip edildi. Eğitim toplantısının 2. gününde ise Müdür yardımcıları ile bir araya gelinerek bilgilendirme yapıldı.

18-04-201618-04-2016

Atatürk Cad.165 Ayvalık - 02663122207

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.