BALIKESİR
AYVALIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
PARÇALANMIŞ AİLE ÇOCUKLARINA YAKLAŞIM KURSU
9-13 Mayıs Tarihleri arasında gerçekleşecek olan ve ilçemizde görev yapan öğretmenlerden oluşan Parçalanmış Aile Çocuklarına Yaklaşım Kursu 15 Eylül Ortaokulu Toplantı Salonunda başladı.![PARÇALANMIŞ AİLE ÇOCUKLARINA YAKLAŞIM KURSU](/meb_iys_dosyalar/2016_05/k_11085432_img20160510wa0005.jpg)
15 Eylül Ortaokulu Müdürü Soner Suyolcu ve Rehber Öğretmen Betül Aytek tarafından verilen kursa Ayvalık´ta görev yapan öğretmenler katıldı. Öğretmenlerin buradan edinecekleri bilgi ve tecrübeler Ayvalık´ta eğitim kalitesini yükseltilmesinde ve yeni projelerin gerçekleştirilmesinde katkıda bulunacak. Kursun kapanış günü olan 13 Mayıs´ta katılımcılara kurs belgesi verilecek.