BALIKESİR AYVALIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

PAKMAYA KENAN KAPTAN DENİZCİLİK LİSESİ FUTBOL TAKIMI MÜDÜRLÜĞÜMÜZÜ ZİYARET ETTİ

Ayvalık Şampiyonu ve Balıkesir ikincisi olma başarısını gösteren Pakmaya Kenan Keptan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Futbol Takımı İlçe Milli Eğitim Müdürü Erkan Bilen´i ziyaret etti.
PAKMAYA KENAN KAPTAN DENİZCİLİK LİSESİ FUTBOL TAKIMI MÜDÜRLÜĞÜMÜZÜ ZİYARET ETTİ

Okul Müdürü Hüseyin Aday, Müdür Yardımcısı Selda Arslan, Beden Eğitimi Öğretmeni Suna Fegendemir ile birlikte müdürlüğümüzü ziyaret eden futbolcularımızın coşkusu yüzlerinden okunuyordu. Oyuncuları, çalıştırıcılarını ve okul müdürünü tebrik eden İlçe Milli Eğitim Müdürü Erkan Bilen, " Birkaç maçınızı seyretme fırsatım oldu. Öncelikle sizleri centilmence mücadele ettiğiniz için ve başarınızın yanında spor ahlakını da yaşattığınız için kutluyorum. Sizlerin sergilediği bu performansla yarınlara daha güvenle bakacağız. Ayvalık´ı en iyi şekilde temsil ettiğiniz için teşekkür ediyorum." ifadelerini kullandı.

Okul müdürü Hüseyin Aday "Çocuklarımız zor şartlarda bu başarıyı elde ettiler. Ayvalık birincisi olduklarında önce tesadüf olduğu düşünüldü ama çocuklarımız Balıkesir ikincisi olarak bu başarının tesadüf olmadığını gösterdi ve Türkiye finallerine katılmaya hak kazandılar."dedi

Gençlerbirliği, Balıkesirspor gibi takımlardan transfer teklifleri olan oyuncuları temsilen konuşan Kaptan Serkan, "Okul futbol takımı olarak okul idaremiz bizlere büyük destek verdi ve bu bizi çok gurulandırdı. Arkadaşlarıma ve öğretmenlerime desteklerinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Türkiye şampiyonasında da başarılı olacağımıza inanıyoruz." ifadelerini kullandı.

Pakmaya Kenan Kaptan Denizcilik Lisesinin sadece futbolda değil birçok alanda başarılı olduğunu vurgulayan Erkan Bilen, davranışlarla da bu başarıların desteklenmesi gerektiğini ifade etti. Gemi Yapım Atölyesi, Kapalı Spor Salonu ve ve yurt binasının tamamlanmasıyla başarının daha da artacağına inandığını belirtti. 

 

09-02-2016

 

09-02-201609-02-201609-02-201609-02-201609-02-201609-02-201609-02-2016

 

Atatürk Cad.165 Ayvalık - 02663122207

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.