BALIKESİR AYVALIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ÖZEL EĞİTİM VE KAYNAŞTIRMA EĞİTİMİ UYGULAMA SEMİNERİ

Ayvalık İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Anadolu Üniversitesi işbirliği ilçemiz ilkokullarında görev yapan Sınıf Öğretmenleri  ve ilçemiz ortaokullarında görev yapan Özel Eğitim Öğretmenleri ve Rehberlik Öğretmenlerine yönelik 03-04 Eylül 2015 tarihlerinde Kıvanç Sarlıcalı İlkokulu ve 15 Eylül Ortaokulunda Anadolu Üniversitesi öğretim görevlisi Gizem YILDIZ ve Fidan Güneş GÜNGÖR tarafından "Özel Eğitim ve Kaynaştırma Eğitimi Uygulamaları"konusunda seminer çalışmaları gerçekleştirilmektedir. 
ÖZEL EĞİTİM VE KAYNAŞTIRMA EĞİTİMİ UYGULAMA SEMİNERİ

Ayvalık İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Anadolu Üniversitesi işbirliği ilçemiz ilkokullarında görev yapan Sınıf Öğretmenleri  ve ilçemiz ortaokullarında görev yapan Özel Eğitim Öğretmenleri ve Rehberlik Öğretmenlerine  yönelik 03-04 Eylül 2015 tarihlerinde Kıvanç Sarlıcalı İlkokulu ve 15 Eylül Ortaokulunda Anadolu Üniversitesi öğretim görevlisi Gizem YILDIZ ve Fidan Güneş GÜNGÖR tarafından "Özel Eğitim ve Kaynaştırma Eğitimi Uygulamaları"konusunda seminer çalışmaları gerçekleştirilmektedir. 

Atatürk Cad.165 Ayvalık - 02663122207

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.