BALIKESİR AYVALIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

OKULLARA KIYAFET YARDIMI YAPILDI

Ramazan ayına girdiğimiz bu günlerde toplumsal yardımlaşma ve birliktelik konusunda Ayvalık İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü örnek bir uygulamaya imza attı.
OKULLARA KIYAFET YARDIMI YAPILDI

                  Türkiye çapında ün yapmış bir giyim firması ile temasa geçerek Ayvalık’ta eğitim gören ihtiyaç sahibi öğrencilere kılık kıyafet talebinde bulunan Ayvalık İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü 43 okuldan toplam 750 öğrenciye kıyafet ve ayakkabı yardımında bulundu.

                Ayvalık Kaymakamı Namık Kemal NAZLI ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Erkan BİLEN öğrencilere ulaştırmak üzere okul müdürlerine kıyafet kolilerini teslim ettiler. Ayvalık Kaymakamı Namık Kemal NAZLI, “Kaymakamlık olarak ihtiyaç sahibi tek bir çocuğumuz kalsın istemiyoruz. Okullarınızda böyle bir durumda olan öğrenciler varsa elimizden gelen yardımı yapmaya hazırız.” İfadelerini kullanırken  İlçe Milli Eğitim Müdürü Erkan BİLEN, “Özel Büro ekibimle beraber uzun zamandır böyle bir çalışma üzerinde duruyorduk. Gerekli yazışmaları yaparak Türkiye’nin en ünlü firmalarından biri olan firmanın destek verebileceğini öğrendik. Özellikle toplumsal birlik ve beraberliğimizi en yoğun şekilde yaşadığımız Ramazan ayına denk gelmesi bizi daha da memnun etti. Sosyal sorumluluk projesi kapsamında bizlere destek veren ve 750 çocuğumuzun yüzünü güldüren firmamıza huzurlarınızda teşekkür ediyorum.” dedi.

 

                43 okuldan 750 öğrenciye teslim edilmek üzere kıyafet kolileri okul müdürlerine teslim edildi. 

08-06-2016

Atatürk Cad.165 Ayvalık - 02663122207

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.