BALIKESİR AYVALIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

OKUL BAZLI BÜTÇE UYGULAMALARI SEMİNERİ, CUNDA UYGULAMA OTELİNDE BAŞLADI..

OKUL BAZLI BÜTÇE UYGULAMALARI SEMİNERİ, CUNDA UYGULAMA OTELİNDE BAŞLADI..

        Milli Eğitim Bakanlığı Temel Eğitim Genel Müdürlüğüne bağlı anaokulu, ilkokul ve ortaokullarda okul bazlı bütçe uygulamalarına geçilmiş olup “MEBBİS Temel Eğitim Ödenek” modülü üzerinden aylık veri girişlerinin yapılmasına  ilişkin esasların eğitimlerine, Okul Müdürlerinin katılımları ile tüm illerde başlanmıştır.

İlçemizde de, 24-28 Temmuz tarihleri arasında, katılımcıları  Temel Eğitim  Genel Müdürlüğüne bağlı okullarda görev yapan Müdürlerden oluşan ve MEB Temel Eğitim Genel Müdürlüğü tarafından  ‘’Okul Bazlı Bütçe Uygulamaları Semineri ‘’ düzenlenmiştir. 

Seminerin açılış programı, Cunda Uygulama Otelinin Konferans Salonunda,  MEB Temel Eğitim Genel Müdürlüğü İdari ve Mali İşler Daire Başkanı Sayın Yunus DEREKAYA, Balıkesir İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Sayın Hüseyin AŞIK ve Ayvalık İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Güner BAHADIR’ ın katılımları ile  gerçekleşti.

Açılış konuşmalarını, Otelden sorumlu Müdür Yardımcısı Abdülaziz YÜK, Ayvalık İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın  Güner BAHADIR ve MEB Temel Eğitim Genel Müdürlüğü İdari ve Mali İşler Daire Başkanı Sayın Yunus DEREKAYA´ nin  yaptığı seminer, Cunda Uygulama Otelinde beş gün süre ile devam edecek.

 

MEB TEMEL EĞİTİM GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

OKUL BAZLI BÜTÇELEME KLAVUZU

https://mebbis.meb.gov.tr/odm/doc/okul_bazli_butce_klavuz.pdf

 25-07-201725-07-201725-07-201725-07-201725-07-2017
25-07-2017

Atatürk Cad.165 Ayvalık - 02663122207

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.