BALIKESİR
AYVALIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Öğrenen Lider Öğretmen Eğitim Programı
![Öğrenen Lider Öğretmen Eğitim Programı](/meb_iys_dosyalar/2019_10/11111009_OYrenen-Lider-OYretmen-manYet.jpg)
Bakanlığımız 2023 Eğitim Vizyon Belgesinde vurgulanan; mesleki yeterlilikleri yüksek, başarılı öğretmenler ilkesiyle Ayvalık İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak Öğretmen Akademisi Vakfı ile 2019-2020 Eğitim-Öğretim yılı süresince İlçemiz öğretmenlerine yönelik eğitim içerikleri planladık. İkinci eğitim içeriğimiz olan "Öğrenen Lider Öğretmen" ile 12-13 Ekim'de eğitimlere devam ediyoruz. Eğitim içerikleri tüm yıl boyunca planlama dahilinde gerçekleştirilecektir.