BALIKESİR
AYVALIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Öğrencilerimizin Geleceği İçin Çalışıyoruz
![Öğrencilerimizin Geleceği İçin Çalışıyoruz](/meb_iys_dosyalar/2023_12/25212743_412994515_1049856069399140_7983145538369915891_n.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Güner BAHADIR ve Şube Müdürümüz Bilal GÜZEL, İl İzleme ve Değerlendirme Sınavlarının sonuçları, sınav sonuçlarının öğrenci tercihleri ile uyumu, mesleki yönlendirme kapsamında okullarımızda yapılan çalışmaları değerlendirmek üzere 15 Eylül Ortaokulu
Cihan Yorgun Ortaokulu
Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu
Sakarya Ortaokulu müdürlerimiz ile bir araya geldi.