BALIKESİR AYVALIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürümüz Güner Bahadır´ın Sene Sonu Karne Mesajı

Müdürümüz Güner Bahadır´ın Sene Sonu Karne Mesajı

        18 Eylül 2017 Pazartesi günü 44’ü resmi 52 okulumuzda, 10.275 öğrenci ve 873 öğretmenimizle başladığımız 2017-2018 eğitim-öğretim yılının bugün sonuna gelmiş bulunuyoruz. 9 aylık bu süre zarfında karşılıklı sevgi, saygı, hoşgörü ve güven ortamında başarılı bir eğitim öğretim yılı geçirdik. Göstermiş oldukları üstün gayret ve çalışmalarından dolayı tüm eğitim yöneticilerimize; eğitimin asli unsuru olan saygıdeğer öğretmenlerimize, öğrencilerimize ve velilerimize teşekkür ediyorum.

        Eğitim camiamızın tüm kademelerinde görev yapan çalışma arkadaşlarımızın ve bizlerin yanında olup; gerektiğinde sesimize ses olan basın mensuplarına ve eğitimin tüm paydaşlarına da teşekkürlerimi sunuyorum.

        Başta ilçemizde yürütülmekte olan BENGİ Projesi kapsamındaki çalışmalar olmak üzere, gerek bütün eğitim kurumlarımıza yaptığı ziyaretlerle, gerek maddi ve gerekse manevi anlamdaki destekleriyle her kademedeki eğitim-öğretim faaliyetinde bizlerin yanında olduğunu hissettiren; sorunlar karşısında yapıcı ve çözüm odaklı yaklaşımıyla koordinasyonu sağlayan İlçe Kaymakamımız Sayın Gökhan Görgülüarslan’a şahsım ve eğitim camiası adına şükranlarımı ifade etmek istiyorum.

        Tüm okullarımızda bu defa ziller güzel ve dinlendirici bir süreç olmasını dilediğimiz uzun bir yaz tatili için çalacak. Değerli öğrenciler,  yaşadığınız karne heyecanını ve sevincini yürekten paylaşıyorum. Yıl boyunca okul yaşantılarında gösterdiğiniz performansın değerlendirilmesi olacak karnelerinizin geleceğinize de ışık tutacağına inanıyorum. Öğretmenlerinizle bir arada eğitim-öğretim yılı boyunca gösterdiğiniz çabaya şahit olduk. Akademik alanda göstermiş olduğunuz gayretin yanı sıra sosyal, sanatsal ve sportif pek çok faaliyette de ciddi bir emek sarf ettiniz. Dinlenmeyi, yeni eğitim-öğretim yılına dinç bir şekilde hazırlanmayı hak ettiniz.

        Kıymetli velilerimiz, çocuğunuzun bir yıl boyunca devam eden gayret dolu bir sürecine en büyük ödül, kuşkusuz sizlerin ilgisi ve koşulsuz sevgisi olacaktır. Alınan karneler, yapılan üst öğrenim kurumlarına yerleşme çabaları, elbette birer adımdır ancak sizlerden istirhamım onlarla mümkün olduğunca birlikte ve kaliteli zaman geçirmenizdir ve çocuklarımızın değer algılarını not ve karne başarısı üzerinden oluşturmamanızdır.

    Bu duygu ve düşüncelerle ülkemizin tüm eğitim camiasına; Ayvalık’taki her kademeden eğitim paydaşlarımıza sağlıklı, huzurlu, verimli ve güzel bir yaz tatili diliyorum.    

     

Güner Bahadır

Ayvalık İlçe Milli Eğitim Müdürü

Atatürk Cad.165 Ayvalık - 02663122207

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.