BALIKESİR AYVALIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI DİN ÖĞRETİMİ GENEL MÜDÜRÜ NAZİF YILMAZ AYVALIK İMAM HATİP ORTAOKULU ÖĞRETMEN VE ÖĞRENCİLERİNİ ZİYARET ETTİ.

MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI DİN ÖĞRETİMİ GENEL MÜDÜRÜ NAZİF YILMAZ AYVALIK İMAM HATİP ORTAOKULU ÖĞRETMEN VE ÖĞRENCİLERİNİ ZİYARET ETTİ.

03- 05 Nisan 2017 tarihleri arasında Milli Eğitim Bakanlığı Din Öğretimi Genel Müdürlüğünce Düzenlenen ´´Eğitim Yönetimi Kalite Çalıştayı´´ Cunda Uygulama Otelinde, Türkiye´nin bütün İl ve İlçelerinde bulunan İmam Hatip Ortaokulu ve Lisesi Müdürlerinin katılımı ile gerçekleşti.

Çalıştay sebebiyle Ayvalık’ta bulunan Milli Eğitim Bakanlığı Din Öğretimi Genel Müdürü Nazif YILMAZ; İl Milli Eğitim Müdürü Yakup YILDIZ, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Ahmet CENGİZ ve Ayvalık İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Güner BAHADIR’IN eşliğinde, Ayvalık Kaymakamı Namık Kemal NAZLI’YI ziyaret etti.  

Ardından Ayvalık İmam Hatip Ortaokulunda öğretmenlerimiz ile buluşan Genel Müdür Nazif YILMAZ, İmam Hatip Ortaokulu ve öğrencileri hakkında detaylı bilgi aldı.

Genel Müdür Nazif YILMAZ, İl Milli Eğitim Müdürü Yakup YILDIZ ile İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Ahmet CENGİZ, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Güner BAHADIR eşliğinde, 2017-2018 eğitim-öğretim yılında faaliyete geçecek olan Ustalı İmam Hatip Lisesi binasını ve yapılmakta olan İmam Hatip Yurdunu da inceleyerek ziyaretlerini tamamladı.

 06-04-201706-04-201706-04-2017

Atatürk Cad.165 Ayvalık - 02663122207

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.