BALIKESİR AYVALIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Bakanımız Prof. Dr. Ziya SELÇUK'un eşi Rana SELÇUK' un Ziyareti

Milli Eğitim Bakanımız Prof. Dr. Ziya SELÇUK'un eşi Rana SELÇUK, Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Prof. Dr.  Mahmut ÖZER'in eşi  Fatma Nebahat ÖZER, Balıkesir Valisi Ersin Yazıcı'nın eşi Hanife Yazıcı ve Türk Sanat Müziği Sanatçısı Aylin ŞENGÜN TAŞÇI "Türk Müziğini Tanıtma ve Destekleme Projesi" kapsamında Balıkesir İlimiz kapsamında ilçemizi de ziyaret ettiler.  Milli Eğitim Bakanımız Prof. Dr. Ziya SELÇUK'UN eşi Rana SELÇUK ve Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Prof. Dr. Mahmut ÖZER'in eşi Nebahat ÖZER , Balıkesir Valisi Ersin Yazıcı'nın eşi Hanife Yazıcı, Balıkesir İl Millî Eğitim Müdürü Yakup YILDIZ  ve Ayvalık İlçe Millî Eğitim Müdürü Güner BAHADIR'la birlikte  bölgenin zeytin hasatı dolayısıyla zeytinin ve zeytinyağının hikayesini Özgün Zeytincik fabrikası sahibi Ahmet SUCU' dan dinlediler. Zeytinyağı tadımı gerçekleştirdiler. Türk Sanat Müziği Sanatçısı Aylin ŞENGÜN TAŞÇI ve Ayvalık İlçe Milli Eğitim Müdürü Güner BAHADIR  Sebahat-Cihan Şişman Güzel Sanatlar Lisesi' ne ziyarette bulundular. Sebahat-Cihan Şişman Güzel Sanatlar Lisesi' si öğrencilerinin dinletilerine katıldılar. Sayın Rana SELÇUK , Sayın Fatma Nebahat ÖZER, Sayın Hanife YAZICI, Balıkesir İl Millî Eğitim Müdürü Yakup YILDIZ  ve Ayvalık İlçe Millî Eğitim Müdürü Güner BAHADIR; Sabancı Üniversitesi öncülüğünde kurulan Ayvalık Küçükköy Teknoloji Atölyesine ziyarette bulundular.Uygulanan eğitimlerin içeriği ile ilgili Ayvalık İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Özel Büro Biriminden Sınıf Öğretmeni Özge TAHTA tarafından bilgi verildi.  Küçükköy Necmi Komili İlkokulu, Sayın Rana SELÇUK ve berberindeki heyet tarafından ziyaret edildi.  Burada  minik öğrenciler Sayın Rana SELÇUK'a çiçek takdim ettiler. Sayın Rana SELÇUK sınıfları ziyaret ederek öğretmen ve öğrencilerle sohbet etti. Ayvalık İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde görev yapan Bilişim Teknolojileri Öğretmeni Sercan Özcan ÜNLÜ tarafından kurulan "Doğa Müzesi", Sayın Rana SELÇUK , Sayın Fatma Nebahat ÖZER, Sayın Hanife YAZICI, Balıkesir İl Millî Eğitim Müdürü Yakup YILDIZ  ve Ayvalık İlçe Millî Eğitim Müdürü Güner BAHADIR tarafından ziyaret edildi. Müzenin kuruluşu ve içeriği ile ilgili Bilişim Teknolojileri Öğretmeni Sercan Özcan ÜNLÜ tarafından bilgi verildi.Ayvalık İlçe Milli Eğitim Müdürü Güner BAHADIR tarafından günün anısına Sayın Rana SELÇUK , Sayın Fatma Nebahat ÖZER ve Türk Sanat Müziği Sanatçısı Aylin ŞENGÜN TAŞÇI takdimde bulundu. Sayın Rana SELÇUK ve beraberindeki heyet Cunda Adası, Rahmi Koç Müzesi ve Cunda Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Cunda Uygulama Otelini ziyaret ettiler. Sayın Rana SELÇUK yapılan çalışmalardan duyduğu memnuniyeti belirterek ziyaretlerini sonlandırdılar.  
Milli Eğitim Bakanımız Prof. Dr. Ziya SELÇUK'un eşi Rana SELÇUK' un Ziyareti

11-10-201911-10-201911-10-201911-10-201911-10-201911-10-201911-10-201911-10-201911-10-201911-10-201911-10-201911-10-201911-10-2019

Atatürk Cad.165 Ayvalık - 02663122207

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.