BALIKESİR AYVALIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Millî Eğitim Bakanlığı Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müşaviri Sayın Emine Azdiken, Müdürümüzü Ziyaret Etti

Cunda Uygulama Oteli Konferans salonunda devam eden ‘’İletişim ve Etkili Konuşma Teknikleri Semineri” için İlçemizde bulunan Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müşaviri Sayın Emine Azdiken, İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Güner Bahadır’a bir nezaket ziyaretinde bulundu.
Millî Eğitim Bakanlığı Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müşaviri Sayın Emine Azdiken, Müdürümüzü Ziyaret Etti

     Millî Eğitim Bakanlığı Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Genel Müdürlüğünce düzenlenerek Cunda Uygulama Oteli Konferans salonunda devam eden ‘’İletişim ve Etkili Konuşma Teknikleri Semineri” için İlçemizde bulunan Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müşaviri Sayın Emine Azdiken, İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Güner Bahadır’a bir nezaket ziyaretinde bulundu.

     Müdürümüz Güner Bahadır, Müşavirimizin samimi bir sohbet havası içinde geçen ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade etti. Millî Eğitim Bakanlığı Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müşaviri Emine Azdiken de seminer boyunca İlçemizde ve Cunda Uygulama Oteli’nde kendilerinin sıcak bir şekilde misafir edilip ağırlandıklarını belirterek memnuniyetini dile getirdi. Misafirperverliklerinden dolayı Müdürümüz Güner Bahadır’a teşekkür etti.

     23 Ekim Pazartesi günü Cunda Uygulama Oteli Konferans salonunda başlayıp 5 gün sürmek üzere planlanmış olan ve katılımcılarını Basın ve Halkla İlişkiler Müşavirliğinde görev yapan Bakanlık personelinin oluşturduğu ‘’İletişim ve Etkili Konuşma Teknikleri Semineri” ‘27 Ekim 2017 Perşembe günü sona erecektir.

26-10-201726-10-201726-10-201726-10-2017

Atatürk Cad.165 Ayvalık - 02663122207

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.