BALIKESİR AYVALIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Mesleki Eğitim Merkezi Yapımı İçin Protokol İmzalandı

  Hayırseverliğini S.S. Ayvalık Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifinin yapacağı Mesleki Eğitimi Merkezi yapımı için Ayvalık Kaymakamlığı toplantı salonunda düzenlenen törenle protokol imzalandı.        
Mesleki Eğitim Merkezi Yapımı İçin Protokol İmzalandı

     Protokol Törenine Ayvalık Kaymakamımız Sayın Namık Kemal NAZLI, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Erkan BİLEN, Kooperatif Başkanı Sayın Oktay KARANFİL ve 2. Başkan Sayın İdris KARTALCIK katıldı.

   Kaymakamımız Sayın Namık Kemal NAZLI yaptığı konuşmada "Küçük Sanayi Sitesi Kooperatifini bağışlarından dolayı kutluyoruz, inşallah ilçemizdeki diğer hayırseverlerimize de bu şekilde örnek olurlar, çünkü eğitime gönül veren hayırseverlere her zaman ihtiyacımız var”  dedi.

   İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Erkan BİLEN ise " Ayvalık´ı eğitim-öğretimde Türkiye´nin örnek ilçelerinden biri yapacaksak bunu tüm paydaşlarımızla ve hayırseverlerimizle birlikte yapacağız. Bu bilinçle hareket ederek amacımıza ortak olan Ayvalık Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifinin tüm üyelerine teşekkür ediyorum" dedi.

Atatürk Cad.165 Ayvalık - 02663122207

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.