BALIKESİR AYVALIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MESLEKİ ÇALIŞMALAR

MESLEKİ ÇALIŞMALAR

12-30 Haziran 2017 tarihleri arasında yapılacak olan Mesleki Çalışmalara ait Bakanlığımız Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğünün 05/06/2017 tarih ve 8277733 sayılı yazısında yayınlandığı üzere:

            Öğretmenlerimiz programın ilk haftalık bölümünü görev yaptıkları okullarda, geri kalan kısmını ise istemeleri halinde farklı il/ilçelerde de tamamlayabileceklerdir. Farklı il ve ilçelerde seminere katılacak öğretmenler, seminere katılacakları il/ilçeyi okullarına dilekçe ile bildirecekler ve mesleki çalışma döneminin sonunda bu çalışmalara katıldığını belgelendireceklerdir.

               İlçemiz dışında mesleki çalışmalara katılmak üzere gelecek öğretmenler ise:

·       --- İlkokul ve Okul Öncesi Öğretmenleri : Kıvanç Sarlıcalı İlkokulu, Altınova Ondört Eylül İlkokulu ve Mecit Ataklı İlkokulunda,

·       --- Ortaokul Öğretmenleri : Sakarya Ortaokulu, Cihan Yorgun Ortaokulu ve Mecit Ataklı Ortaokulunda,

·       --- Ortaöğretim Öğretmenleri: Atatürk Anadolu Lisesi, Şehit Ömer Halisdemir Çok Programlı Anadolu Lisesinde,

·       ---Mesleki ve Teknik Ortaöğretim Öğretmenleri alanları itibariyle : Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Şehit Abdullah Tayyip  Olçok Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Şehit Ömer Halisdemir Çok Programlı Anadolu Lisesinde

       ve program dahilinde mesleki çalışmalarını tamamlamaları Müdürlüğümüzce uygun görülmektedir.       

Atatürk Cad.165 Ayvalık - 02663122207

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.