BALIKESİR
AYVALIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
KİTAPTAN KANATLAR USTALI İMAM HATİP LİSESİNDE
Ayvalık Kaymakamı Gökhan Görgülüarslan Bengi Kitaptan Kanatlar okuma etkinlikleri kapsamında Ustalı İmam Hatip Lisesini ziyaret etti.![KİTAPTAN KANATLAR USTALI İMAM HATİP LİSESİNDE](/meb_iys_dosyalar/2018_12/20160611_DSC_0028.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Güner Bahadır´ın da katıldğı ziyarette idareci, öğretmen ve öğrencilerle bir araya gelindi. Okuma etkinliğinin ardından okula ait öğrenci pansiyonunda incelemeler yapıldıktan sonra ziyaret tamamlandı.