BALIKESİR
AYVALIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İnceleme-Soruşturma Teknikleri
İlçemizde görev yapan okul müdürlerine yönelik inceleme-soruşturma teknikleri konulu eğitim toplantıları yapıldı.![İnceleme-Soruşturma Teknikleri](/meb_iys_dosyalar/2016_02/k_05085002_img20160203wa0002.jpg)
Ayvalık İlçe Milli Eğitim bünyesindeki okullarda görev yapan okul müdürlerine yönelik eğitim toplantıları 3 gün sürdü. 15 Eylül Ortaokulu Salonunda gerçekleşen toplantılarda Okul Müdürlerine inceleme-Soruştuma Teknikleri ve bu hususta dikkat edilmesi gerekenlerle ile ilgili uygulamalı örnek çalışmalar yaptırıldı.