BALIKESİR AYVALIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZÜN YIL SONU MESAJI.

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZÜN YIL SONU MESAJI.

Sevgili Öğrencilerimiz,

Çok çalıştığınız, yorulduğunuz bir eğitim öğretim yılının daha sonuna geldiniz ve güzel bir tatili hak ettiniz. Karnenizdeki sonuç ne olursa olsun, kendinize duyduğunuz güveni asla yitirmeyin.3 aylık uzun bir tatile giriyorsunuz. Tatiliniz boyunca sportif, sosyal, kültürel faaliyetlerde yer almanızı ve bol bol kitap okumanızı istiyorum. Okul dönemi boyunca gösterdiğiniz gayretlerinizden dolayı sizleri içtenlikle kutluyor, iyi tatiller diliyorum.

Kıymetli Velilerimiz,

Evlatlarınızın her birini ayrı bir değer olarak görüyor, sizlerin de eğitime verdiğiniz desteklerle, okuyan, araştıran, kendilerini sürekli yenileyen bireyler olmaları için çabalıyoruz. Öğrencilerimizin karneleri, onların eğitim öğretim yılı boyunca yaptığı çalışmaların sonuçlarını gösteren sadece bir araç olup öğrencilerimizin değerini, zekasını, kişiliğini belirleyebilecek bir gösterge değildir. Başarılarıyla mutlu olduğumuz çocuklarımıza, başarılı olamadığı zamanlarda da anlayışlı olmalı varsa sorunlarını çözmeye çalışmalıyız. Çocuklarınızla birlikte geçireceğiniz zamanlarda onlara göstereceğiniz ilgi ve sevginiz onlara her zaman yanlarında olduğunuzu gösterecek ve geleceğe daha güvenle hazırlanmalarını sağlayacaktır.

Değerli Öğretmenlerimiz,

Yorucu, zorlu ve yoğun bir eğitim öğretim yılını başarıyla tamamladınız. Yıl boyunca bazen kendinizden, bazen de ailenizden fedakarlıklar göstererek çocuklarımızın eğitimine önemli katkılar sağladınız. Öğretmenlik mesleğinizin yanında yeri geldi anne, baba, abla oldunuz. Öğrencilerimizi yetiştirmek için yıl boyunca yürüttüğünüz çalışmalarınızı takdir ediyor ve gönülden destekliyorum. Tüm öğretmenlerimiz, idarecilerimiz, eğitim camiası, eğitim çalışanları ve eğitime katkı sunan herkese teşekkür ediyor, iyi tatiller diliyorum.

 

 

 

Atatürk Cad.165 Ayvalık - 02663122207

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.