BALIKESİR AYVALIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN ERKAN BİLEN´İN TEOG MESAJI

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN ERKAN BİLEN´İN TEOG MESAJI

Sevgili Öğrencilerim,

Yıllardır aşındırdığınız okul yollarında artık kalıcı izler bıraktığınızı kendiniz de hissediyorsunuzdur. Girecek olduğunuz TEOG sınavı sizler için son değil, aslında birer başlangıç olacaktır. Hayat boyunca her insan karşılacağı engelleri akıllıca yöntemlerle çözmeye çalışır, ya da yaşadığı sorunlar altında çözüm bulamadığı için ezilir. Ben inanıyorum ki sizler, her sorunla başa çıkabilecek donanıma sahipsiniz. Bu sınavda ve bundan sonra gireceğiniz her sınavda muhakkak başarıyı hedefleyeceksiniz.

Şunu da bilmenizi isterim, yaşadığımız her an, çevresine faydalı olmayı amaç edinmiş bireyler gerçek mutluluğu tadarlar. Bu nedenle meslek seçimlerinizi şekillendirdiğiniz bu dönemde faydalı olabileceğiniz alanlara yönelmeniz hem sizin hem de sizden faydalanacak çevrenin mutlu olmasını sağlayacaktır. Salt sınav başarısına odaklanmak yerine, hedeflediğiniz alana uygun strateji geliştirmeniz önemlidir. Buna dikkat ettiğinizde de sizin için gerçek başarı açığa kavuşacaktır.

Gireceğiniz TEOG sınavı için yıl boyunca göstermiş olduğunuz çabanın karşılığını alacağınızdan şüphem yok. Başarınız ne olursa olsun sizlerin sağlam kişilikle donatılmış bireyler olmanız ve çevrenize katkı sunmanız bizim önceliğimizdir. 

 Bu duygularımla sizlere 23-24 Kasım tarihlerinde gireceğiniz sınavlarınızda başarılar diliyorum. 

Erkan BİLEN 

İlçe Milli Eğitim Müdürü

Atatürk Cad.165 Ayvalık - 02663122207

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.