BALIKESİR AYVALIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Güner BAHADIR'ın Öğretmenler Günü mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Güner BAHADIR'ın Öğretmenler Günü mesajı

Bu toprakları bize vatan kılan Cumhuriyetimizin Kurucusu Başöğretmenimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü ve kahraman silah arkadaşlarını rahmetle minnetle ve şükranla anıyorum.

Geçtiğimiz günlerde alçak terör örgütü PKK tarafından yapılan saldırıda Gaziantep Karkamış'ta öğrencilerini güvenli alana taşıdıktan sonra adeta kendisini siper ederek şehit olan Ayşenur Alkan öğretmenimizi, Aybükeleri, Necmettinleri, eğitim camiamızın 154 kahramanını rahmetle minnetle anıyor, emanetlerinin bekçileri olmaya devam edeceğimizi ifade etmek istiyorum. 154 şehit öğretmenimiz anısına 154 "Ölümsüz Ağaç " zeytin fidanını tüm okullarımızın bahçelerinde yaşatacağız.

Eğitim camiamızın çok kıymetli neferleri, cennet vatanımızın çok güzel şehirlerinde beldelerinde köylerinde yıllarca görev yapıp bugün cennetten bir köşe Ayvalık'ımızda göreve devam eden,  geleceğin, esnaflarını, çiftçilerini, sanayicilerini, sanatçılarını, turizmcilerini, denizcilerini, ilim ve bilim adamlarını yetiştiren çocuklarımızın kahramanları, Türkiye Cumhuriyeti'nin 2.yüzyılını inşa edecek, milli ve manevi değerlerle donatılmış gençlerimizin kahramanları saygıdeğer öğretmen arkadaşlarım en kalbi duygularımla öğretmenler günümüzü kutluyorum.

Atatürk Cad.165 Ayvalık - 02663122207

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.