BALIKESİR AYVALIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE KAYMAKAMIMIZ REHBER ÖĞRETMENLERİMİZLE İLE BİR ARAYA GELDİ

İlçe Kaymakamımız Namık Kemal NAZLI´nın başkanlığında Ortaokul Müdürleri ve ilçemiz okul ve kurumlarında görevli Rehber öğretmenlerimiz bir araya geldi.
İLÇE KAYMAKAMIMIZ REHBER ÖĞRETMENLERİMİZLE İLE BİR ARAYA GELDİ

İlçe Kaymakamımız Namık Kemal NAZLI başkanlığında Cunda Uygulama Otelinde  yapılan toplantıda, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Erkan BİLEN ve Şube Müdürü Ali Haydar GÜLER  de hazır bulundu. Kaymakamımız Namık Kemal NAZLI, 10 Kasımın önemini vurgulayarak, ATATÜRK´ün bizlere bıraktığı emaneti daha ileriye taşımayı vazife edindiklerini; bunu yaparken de kendi sorumluluk alanında yapabileceklerinin en iyisini yapmanın hedefleri olduğunu belirtti. 

Dezavantajlı çocuklarımıza ve ailelerine ulaşılabilecek projelere ağırlık verilmesi ana başlık olarak görüşülen toplantıda, dezavantajlı çocuklarımızın tespitinin tesadüflere bırakılmaması gerektiğinin altını çizerek, her türlü desteğe hazır olduğunu belirtti. Sorunların çözümü için, özgüvenli ve kendisine saygısı olan çocuklar yetiştirmenin önemini vurgulayarak, kendisine saygı duyan bir insanın etrafındaki herkese saygısı olacağını, bu şekilde yetişmiş bir çocuğun her türlü koşulda başarıya ulaşacağını söyledi.  

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Erkan BİLEN toplumda farklılık yaratanların, sorunları dert edinenler olduğunu vurgulayarak, ilçemiz Rehber öğretmenlerinin yaptığı çalışmalardan duyduğu memnuniyeti belirtti. 

11-11-2016  11-11-201611-11-2016

Atatürk Cad.165 Ayvalık - 02663122207

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.