BALIKESİR AYVALIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜMÜZÜN ZİYARETİ

“En Başarılı” ve “En Teknolojik” Okullara Ziyaret        Balıkesir İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Cengiz, Ayvalık İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzü ve Erkan Bilen ile birlikte Balıkesir’in ‘En Başarılı’ okulu seçilen Ayvalık 15 Eylül Ortaokulu ile ‘En Teknolojik’ okulu seçilen Ayvalık Atatürk Anadolu Lisesini ziyaret etti.
İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜMÜZÜN ZİYARETİ

12-01-2016 15-01-201615-01-2016 12-01-2016

“EN’LER YARIŞMASI”NDA BALIKESİR’İN ‘EN BAŞARILI’ OKULU SEÇİLEN AYVALIK 15 EYLÜL ORTAOKULU’NA ZİYARET

      İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Cengiz, ilk olarak “El Ele Başarıya” sloganı ile yola çıkılarak, 2014 – 2015 Eğitim Öğretim yılında İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzce 5 farklı kategoride düzenlenen “En’ler Yarışması” sonucuna göre Balıkesir’in ‘En Başarılı’ okulu seçilen Ayvalık 15 Eylül Ortaokulu’nu ziyaret etti. Burada okul müdürü H.Soner Suyolcu ile bir süre görüşerek okulun başarıları hakkında bilgi alan İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Cengiz daha sonra okul öğretmenleriyle bir araya gelerek kendileriyle tek tek tanıştı ve bir süre sohbet etti. Öğretmenlerin kendilerine yönettikleri soruları samimi bir şekilde cevaplandırdı.

AYVALIK HER GEÇEN YIL BAŞARILARINA BAŞARI KATIYOR

      İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Cengiz, Ayvalık her geçen yıl bir önceki yıla göre başarılarına başarı katarak eğitim ve öğretim alanında yükselmeye devam ettiğini, okullarımızın projelerle adını duyurmalarından ziyadesiyle memnun olduklarını belirtti. Ayvalık İlçe Milli Eğitim Müdürü Erkan Bilen ile okul müdürleri, öğretmen ve öğrencileri tebrik etti.

CUNDA UYGULAMA OTELİ’NE ZİYARET 

      15 Eylül Ortaokulu’nun ardından Ayvalık Cunda Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve Türkiye’nin en büyük Uygulama Otellerinden biri olan Cunda Uygulama Oteli’ni de ziyaret eden İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Cengiz, burada da Okul Müdürü Sadettin Sagit, okul öğretmenleri ve öğrencileriyle bir süre sohbet ederek kendilerine üstün başarılar diledi.

 “EN’LER YARIŞMASI”NDA BALIKESİR’İN “EN TEKNLOJİK” OKULU  SEÇİLEN AYVALIK ATATÜRK ANADOLU LİSESİ’NE ZİYARET

      2014 – 2015 Eğitim Öğretim yılında İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzce 5 farklı kategoride düzenlenen “En’ler Yarışması” sonucuna göre Balıkesir’in “En Teknolojik” okulu seçilen Atatürk Anadolu Lisesi’ni ziyaret eden İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Cengiz, burada EBA kullanımına çok önem verdiklerinden okulun teknolojik çalışmaları ve projeleri hakkında okul müdürü Nevzat Saçı’dan bilgi aldı.

AYVALIK’TAKİ OKULLARIMIZIN PROJELERLE ÖN PLANA ÇIKMASI SON DERECE MEMNUN EDİCİ

 

      İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Cengiz, Ayvalık’ın eğitim alanındaki teknolojik gelişmeler açısından özellikle AB projeleri ve diğer projelerle ön plana çıkmalarından son derece memnun olduğunu belirtti. İlçe Milli Eğitim Müdürü Erkan Bilen başta olmak üzere okul müdürleri, öğretmen ve öğrencilere başarılarından dolayı teşekkür etti.

Atatürk Cad.165 Ayvalık - 02663122207

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.