BALIKESİR AYVALIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ GÜNER BAHADIR'IN KARNE MESAJI

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Güner Bahadır, 2018-2019 eğitim öğretim yılının tamamlanması münasebetiyle bir mesaj yayınladı.
İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ GÜNER BAHADIR'IN KARNE MESAJI

İnsanoğlu doğası gereği yenilenmeye ve bir sonraki süreci planlamaya meyillidir. Bu süreç kimi zaman yoğun geçen çalışma sürecinin devamında etkili bir dinlenmeyle süslenmezse beklenen sonuçlara ulaşmakta güçlük çekilir. Doğanın da bize anlattığı bir dildir aslında bu. Toprağın daha bereketli olması için belli dönemler nadasa ayırmak gerekir. Ağaçlar daha gür ve verimli olsun diye sonbaharda yapraklarını dökerler. Doğanın bir parçası olan biz insanların da belli dönemlerde dinlenmeye ihtiyacı vardır. 2018-2019 Eğitim Öğretim yılının son günü itibariyle ülkemizde tüm öğrencilerimizin dinlenme süreci başladı.

Sevgili öğrencilerim,

Sizin merkezde olduğunuz eğitim faaliyetlerinde yürütmüş olduğunuz çalışmaları zevkle ve gururla takip ettiğimiz bir eğitim-öğretim yılını daha geride bıraktık. Bu süreç sizlerin başarı-başarısızlık değerlendirmeniz olarak değil, hedeflediğiniz yarınlar noktasında eksik yönlerinizi bulup, bu eksikliklerinizi tamamlamanız için bir fırsattır. Bir sonraki eğitim-öğretim yılında ulaşmak istediğiniz hedeflerde üzerinize düşen görevlerinizin ve sorumluluğunuzun bilincinde olacağınız;  Okullarımızda öğrendiğimiz tüm kazanımları uygulayacağınız ortamlarla pekiştirebileceğiniz bir tatil süreci diliyorum. 

Kıymetli öğretmenlerim,

Bakanlığımızın 2023 Vizyonu ve Balıkesir'de yürütülen BENGİ Projesi kapsamında hazırlanan eğitim faaliyetlerine yoğun ve istekli katılımınızı memnuniyetle takip ettim. İnanıyorum ki, sizlerle birlikte ilerleyeceğimiz öğrenme yolculuğunda nice anılar biriktirmeye devam edeceğiz. Eğitim-öğretim yılı boyunca göstermiş olduğunuz özverili çalışmalarınızdan dolayı her birinizi kutluyor, teşekkürlerimi sunuyorum.

Öğrenme yolculuğumuzda birlikte hareket ettiğimiz ve desteklerini her zaman hissettiğimiz, okul yöneticilerimize, yardımcı personellerimize, velilerimize ve tüm paydaşlarımıza teşekkür ediyorum.

 

Güner Bahadır

Ayvalık İlçe Milli Eğitim Müdürü

Atatürk Cad.165 Ayvalık - 02663122207

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.