BALIKESİR AYVALIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI KUTLU OLSUN

23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI KUTLU OLSUN

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlu Olsun
Çocuk yurdun temelidir. Bu Ülkenin geleceği çocuklarımızdır. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı vesilesiyle Ayvalık İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Güner BAHADIR´ ın Bayram mesajı.
Bugün bir kez daha bu anlamlı günü tüm dünya çocuklarıyla birlikte kutlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. İnanıyoruz ki, yarınlarımızı temsil eden çocuklarımız geçmişten aldıkları güçle, geleceği şekillendirecek, müreffeh bir Türkiye´ nin, barış içinde bir dünyanın kurulmasında önemli roller üstleneceklerdir. Cumhuriyet Türkiye´si ile kazanılan birikim ve tücrübe yolumuzu aydınlatacaktır. 23 Nisan´ ın, sadece Milli Egemenlik Bayramı olarak değil, aynı zamanda Çocuk Bayramı olarak kutlanmasının özel bir anlamı vardır. Bu Milletimizin ve Atatürk´ün siz çocuklara verdiği önemin. inancının ve güvenin en önemli göstergesidir. Türkiye Büyük Millet Meclis´ nın açılışında bulunan tüm kahramanlarımızı şükranla anıyor, aziz şehitlerimize rahmet diliyor, bütün milletimizin özellikle çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı´nı kutluyorum.

Atatürk Cad.165 Ayvalık - 02663122207

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.