BALIKESİR AYVALIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Ayvalık Ticaret Odası Eğitime Destek Vermeye Devam Ediyor

Ayvalık Ticaret Odası Eğitime Destek Vermeye Devam Ediyor

Müdürlüğümüz bünyesinde yürütülen projelerde en önemli paydaşlarımızdan olan Ayvalık Ticaret Odası, İş başı eğitimi için staj görmek üzere Çekya´ya gidecek Mesleki Eğitim Merkezi Öğrencilerine Mont ve cep harçlığı vererek destek oldu. İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Güner Bahadır, Ayvalık Ticaret odası Başkanı Mustafa Buyükçıvgın, Mesleki Eğitim Merkezi Müdürü Şefik Açar; Ulusal Ajansa sunulan ve kabul edilen proje kapsamında yurt dışında iki hafta staj görecek öğrencilerle Ticaret odası toplantı salonunda bir araya geldi. Ayvalık Ticaret Odası Başkanı Mustafa Büyükçıvgın, "Mesleki Eğitim Merkezini kendi okulumuz gibi görüyoruz. Proje kapsamında iki haftalık staj için Çekya´ya gidecek öğrencilere destek vermekten mutluyuz." ifadelerini kullanırken İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Güner Bahadır, "Mesleki Eğitim Alanında yapılan çalışmalar yarınlar için aranan eleman yetiştirmek adına önemli. Bizler eğitim yöneticisi olarak bu alanda yapılan çalışmalara her zaman destek vermeye gayret gösteriyoruz. Öğrencilerimize bu ayrıcalığı yaşatan okul yöneticilerimize, öğretmenlerimize, eğitim için bizlere her zaman destek veren Ticaret Odamıza teşekkür ediyorum." dedi.
Mesleki Eğitim Merkezi tarafından hazırlanan ve Ulusal ajans tarafından desteklenen proje kapsamında 8 öğrenci ve 1 danışman öğretmen önümüzdeki hafta Çekya´ya giderek Motor alanında işbaşı eğitimi yapacaklar.


12-03-201912-03-2019

Atatürk Cad.165 Ayvalık - 02663122207

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.