BALIKESİR
AYVALIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Daire Başkanımız Sayın Erbay Coşkun Aliçetinkaya Ortaokulunu ziyaret etti
![Daire Başkanımız Sayın Erbay Coşkun Aliçetinkaya Ortaokulunu ziyaret etti](/meb_iys_dosyalar/2019_01/16120107_49344306_120376529013770_6871688635532443648_o.jpg)
Milli Eğitim Bakanlığı Temel Eğitim Genel Müdürlüğü Yurt Pansiyonlar Daire Başkanı Sayın Erbay Coşkun Timms sınavlarının uygulanacağı okullar arasında olan Aliçetinkaya Ortaokuluna ziyarette bulundu. İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Güner Bahadır´ın da hazır bulunduğu ziyarette öğretmen ve öğrencilerle bir araya gelinerek süreç hakkında bilgilendirmeler yapıldı.