BALIKESİR
AYVALIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Sporda Yetenek 10´la Gelecek Etkinlikleri İncelendi
![Sporda Yetenek 10´la Gelecek Etkinlikleri İncelendi](/meb_iys_dosyalar/2018_12/27143021_49373601_114211326296957_3769770869614706688_o.jpg)
Balıkesir´de uygulanmakta olan Sporda Yetenek 10´la Gelecek Projesi kapsamında İlçemizde spor branşlarındaki faaliyetler de devam ediyor. Ayvalık Kaymakamı Gökhan Görgülüarslan, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Güner Bahadır, Gençlik Spor İlçe Müdürü Ahmet Suakar ile birlikte Aliçetinkaya İlk-Ortaokulunda yürütülen Basketbol, Voleybol ve Masa Tenisi Kurslarını ziyaret ederek incelemelerde bulundu.