BALIKESİR
AYVALIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Mesleki Liselerimizin Başarısı
Mesleki ve Teknik Ortaöğretimde Kurumsal Dış Değerlendirme Raporu yayınlandı.![Mesleki Liselerimizin Başarısı](/meb_iys_dosyalar/2018_12/17140947_FB_IMG_1545040863160.jpg)
Mesleki Eğitim Genel Müdürlüğünün yaptığı değerlendirme sonucunda, Balıkesir ilinde yönetim ve organizasyon temasında en başarılı meslekî ve teknik Anadolu Lisesi, Ayvalık Pakmaya Kenan Kaptan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi;
En başarılı Mesleki Eğitim Merkezi, Ayvalık Mesleki Eğitim Merkezi;
Eğitim-öğretim ortam ve altyapısı temasında en başarılı Çok Programlı Anadolu Lisesi, Ayvalık Şehit Ömer Halisdemir Çok Programlı Anadolu Lisesi olmuştur.
Okullarımızın idareci, personel ve öğrencilerini kutluyoruz.