BALIKESİR
AYVALIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
SANAT 10´LA YÜKSELECEK
Ayvalık´ta Güzel Sanatlar Lisesi, Halk Eğitimi ve Merkezi ve okullarımızın işbirliğinde sürdürülen Sanat 10´la yükselecek projesi bilgilendirme ve değerlendirme toplantısı Halk Eğitimi Merkezi toplantı salonunda yapıldıç![SANAT 10´LA YÜKSELECEK](/meb_iys_dosyalar/2018_12/13115712_DSC_0003.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürü Güner Bahadır başkanlığında ilgili okul müdürleri, Müzik öğretmenleri ve Görsel Sanatlar öğretmenlerinin katılımıyla yapılan toplantıda 2018-2019 çalışmaları görüşülerek karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu.