BALIKESİR
AYVALIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
KİTAPTAN KANATLAR 14 EYLÜL İLKOKULUNDA
BENGİ Kitaptan Kanatlar Projesi kapsamında Ayvalık Kaymakamı Gökhan GÖRGÜLÜARSLAN 14 Eylül Ortaokulunda idareci, öğretmen ve öğrencilerle okuma etkinliğine katıldı.![KİTAPTAN KANATLAR 14 EYLÜL İLKOKULUNDA](/meb_iys_dosyalar/2018_11/29145624_DSC_0023.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürü Güner Bahadır´ın hazır bulunduğu okuma etkinliğinde öğrencilerle yapılan kitap okuma etkinliğinin ardından öğrenci ve velilerle sohbet edildi. Okuma etkinliğinin ardından Okul idaresi ve Öğretmenlerce BENGİ Projesi kapsamında hazırlanan oyuncak Atöltesinin açılışı yapıldı.