BALIKESİR
AYVALIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Halk Oyunları Yarışmalarında İki Büyük Başarı
![Halk Oyunları Yarışmalarında İki Büyük Başarı](/meb_iys_dosyalar/2018_02/20110912_halk_o._3.jpg)
Milli Eğitim Bakanlığı tarafından düzenlenen ve Balıkesir Şehit Turgut Solak Spor Salonunda gerçekleşen Halk Oyunları İl Yarışmasında Minikler düzenlemeli dalda Kıvanç Sarlıcalı İlkokulu yine il birincisi olurken; Spor ve Gençlik Hizmetleri Müdürlüğü tarafından düzenlenen Halk Oyunları İl Birinciliği Yarışmasında ise Mehmet Akif Ortaokulu Yıldızlar dalında 83.66 puan ile Balıkesir il dördüncüsü olmuştur. Okullarımızı; halk oyunu ekiplerini oluşturan öğrencilerimizi ve öğretmenlerimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.