BALIKESİR AYVALIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

BENGİ Projesi Birinci Dönem Sonu Faaliyet Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

Ayvalık Kaymakamı Gökhan Görgülüarslan başkanlığında ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Güner Bahadır Koordinatörlüğünde BENGİ Dönem Sonu Faaliyet Değerlendirme Toplantısı Ayvalık Cunda Uygulama Otelinde yapıldı.
BENGİ Projesi Birinci Dönem Sonu Faaliyet Değerlendirme Toplantısı Yapıldı


     Ayvalık Kaymakamı Gökhan Görgülüarslan başkanlığında ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Güner Bahadır Koordinatörlüğünde BENGİ Dönem Sonu Faaliyet Değerlendirme Toplantısı Ayvalık Cunda Uygulama Otelinde sabah ve öğlen olmak üzere iki oturum halinde tamamlandı. Ayvalık okul müdürlerimizin tamamının katılımıyla  gerçekleşen "Müdürler Toplantısı"nda, okullardan sağlanan veri akışı neticesinde İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz tarafından hazırlanan ortak BENGİ ve Kitaptan Kanatlar  değerlendirme sunusu eşliğinde okul  müdürlerimiz tek tek okullarında bu kapsamda halen sürmekte olan ve tamamlanmış faaliyetleri paylaşarak değerlendirdiler. 

     İlçemiz Kaymakamı Gökhan Görgülüarslan sunumlar esnasında okul müdürlerimize çeşitli sorular yönelterek faaliyetlerin uygulama esasları konusunda ayrıntılı bilgiler aldı.


     Toplantının bitiminden önce kısa bir değerlendirme konuşması yapan Müdürümüz Güner Bahadır;  göreve başlamasından bu yana fazla zaman geçmemesine rağmen ilçemizdeki eğitim- öğretim faaliyetlerinde kendilerine maddi ve manevi her bakımdan destek veren Sayın Kaymakamımız Gökhan Görgülüarslan´a teşekkür ettiğini; 20 yıllık devlet tecrübesinden yararlanma fırsatı bulduğu için kendisini şanslı addettiğini belirtti. BENGİ Projesinin “nitelik” ve “izleme” başlıklarına da bilhassa vurgu yapan Müdürümüz Güner Bahadır, toplantıya katılan tüm idarecilerimize teşekkür ederek sözlerine son verdi.

     Toplantının kapanış konuşmasında idarecilerimize seslenen İlçemiz Kaymakamı Gökhan Görgüarslan şöyle konuştu: “Bu tür faaliyet değerlendirme toplantılarında işini titizlik ve disiplin içinde yapanlara elbette teşekkür ederim. Ortada BENGİ gibi kıymet verilen bir iş varsa, unutulmamalıdır ki bunun takibi de tarafımızdan titizlikle yapılacaktır. Bundan sonraki süreçte nasip olursa 2. dönem yapacağımız toplantı öncesi sizlerden biraz daha titizlik istiyoruz. Eğitimde insan kalitesini biraz daha üst noktalara taşımak hedefimizdir. Ayrıca Kitaptan Kanatlar Projesine gösterdiğiniz özen ve yüksek katılım için tebrik ediyorum sizleri.sabah saatlerinden akşamın bu saatine kadar şu masanın etrafında bulunarak  toplantıya katılan herkese teşekkür ederim.”

12-01-201812-01-201812-01-201812-01-201812-01-201812-01-201812-01-201812-01-2018

Atatürk Cad.165 Ayvalık - 02663122207

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.