BALIKESİR
AYVALIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
AYVALIK ATATÜRK İLKOKULU, GELENEKSEL ÇOCUK OYUNLARI İL MÜSABAKALARINDA BAŞARIYA KOŞUYOR.
![AYVALIK ATATÜRK İLKOKULU, GELENEKSEL ÇOCUK OYUNLARI İL MÜSABAKALARINDA BAŞARIYA KOŞUYOR.](/meb_iys_dosyalar/2017_05/24175829_IMG_4431.jpg)
4.Geleneksel Çocuk Oyunları il müsabakalarında, Ayvalık Atatürk İlkokulu 4/E sınıfı,rakipleri olan Bigadiç Atatürk İlkokulu, Erdek Atatürk İlkokulu ve Edremit Altınoluk Necmi Şahin İlkokulunu Tombik oyununda yenerek,finallere katılmaya hak kazanmıştır. Susurluk 5 Eylül İlkokulu ile final müsabakasında karşılaşacak olan öğrencilerimiz ve onları yetiştiren öğretmenlerine başarılar dileriz.