BALIKESİR AYVALIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

AYVALIK ALİ ÇETİNKAYA İLK ve ORTA OKULUNDA KARNE TÖRENİ

AYVALIK ALİ ÇETİNKAYA İLK ve ORTA OKULUNDA KARNE TÖRENİ

            2016-2017 Eğitim-Öğretim yılının yarıyıl tatiline girdiği bugün,  ilçemiz genelinde yaklaşık 9500 öğrencimiz karne heyecanı yaşadı. 

            Ayvalık Ali Çetinkaya İlk ve Ortaokulunda yapılan karne törenine Ayvalık Kaymakamı Namık Kemal Nazlı, Belediye Başkanı Rahmi Gencer, Garnizon Komutanı Albay Aydın Nazlı ve Ayvalık İlçe Milli Eğitim Müdürü Güner Bahadır´ın katılımı ile gerçekleşti. 

            Ayvalık Ali Çetinkaya Ortaokulunda 8.sınıfların karne töreninde Kaymakam Namık Kemal Nazlı, öğrencilere hitaben " Okul hayatınızın yeni bir aşamasına lise hayatınıza  geçmek üzeresiniz.  Biz sizlerden çok ümitliyiz. Karnenizdeki düşük notlarınız  herzaman düzeltilebilir şeyler. Yeter ki sizler azminizi kaybetmeyin. Sizlerin mutlu ve başarılı olabilmeniz için bizim üstümüze düşen ne varsa yaparız. ikinci yarıyıla daha huzurla ve şevkle girmenizi diliyorum. Umarım TEOG´dan  arzu ettiğiniz  başarıları elde eder ve istediğiniz liselere yerleşirsiniz. Bizler bugün sizlerin yanında olmaktan onur duyduk.  İleriki hayatınızda umarım sizler de, sizden sonraki nesillere örnek olacak düzeylere gelirsiniz. Hepinize başarı, sağlık ve afiyet diliyorum." dedi.

             Kaymakam Namık Kemal Nazlı, Ali Çetinkaya İlkokulunun 4.sınıfındaki karne dağıtımında da, çocuklara tatilde bol bol uyuyarak dinlenecekleri ve az televizyon seğredip çok kitap okuyacakları güzel bir tatil diledi. 

             Karne töreninde, İlçe Milli Eğitim Müdürü Güner Bahadır, öğrencilerden, ödev noktasında ders çalışmamalarını, kendilerini sosyal, kültürel ve sportif faaliyetler ile  eğlenerenek öğrenecekleri ortamlarda bulunmalarını, bol bol kitap okumalarını ve dinlenmiş olarak keyifle okula dönmelerini isteyerek iyi tatiller diledi.

 

 20-01-201720-01-201720-01-201720-01-201720-01-201720-01-201720-01-2017

Atatürk Cad.165 Ayvalık - 02663122207

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.