BALIKESİR AYVALIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

HAYIRSEVERİMİZLE PROTOKOL İMZALANDI

Geçirdikleri kaza sonucu hayatlarını kaybeden Şaban-Funda TOLA çiftinin adını yaşatacak Altınova Atatürk Ek Hizmet Binası protokolü imzalandı.
HAYIRSEVERİMİZLE PROTOKOL İMZALANDI

Trafik kazasında hayatlarını kaybeden Şaban-Funda Tola çiftinin adını yaşatmak için Altınova Atatürk İlkokulunun bahçesine Anaokulu yapılması fikri TOLA ailesinin kararı sonucu ortaya çıktı. Okul bahçesinde 150 m2lik alana inşa edilecek ek hizmet binası 2 kattan oluşuyor. Birinci atında 2 derslik, tuvaletler ve mutfak yer alırken, ikinci katında çok amaçlı salon yer alacak. Şaban Tola´nın çocuklara düşkün olduğunu ifade eden babası İbrahim Tola ve abisi Erol Tola "Onun adına yapabileceğimiz en güzel hayır okul yaptırmak olur diye düşündük. Kendisi çocukları çok severdi. Umarım çocuklarımız için hayırlı olur." ifadelerini kullandılar.

Protokol İmza Töreninde Kaymakam Namık Kemal Nazlı, İlçe Milli Eğitim Müdürü Erkan Bilen ve Altınova Atatürk İlkokulu Müdürü Songül Yolver de hazır bulundular. atılan imzaların ardından hayırlı olsun dileklerinde bulunuldu. İlçe Milli Eğitim Müdürü Erkan Bilen, "Ayvalık´ta hayırseverlerimizin eğitime katkıları çığ gibi büyüyor. Bizler de bu istekleri doğru kullanmak adına çalışmalara devam edeceğiz." ifadelerini kullandı. 

İnşaatına başlanan anaokulu ek hizmet binasının en kısa sürede tamamlanarak, 2016-2017 eğitim öğretim yılına yetiştirilmesi bekleniyor.

04-08-201604-08-201604-08-201604-08-2016

Atatürk Cad.165 Ayvalık - 02663122207

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.