BALIKESİR AYVALIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"HEP BİRLİKTE HEDEFE" OKUL KOORDİNATÖR ÖĞRETMENLERİ AKŞAM YEMEĞİNDE BİR ARAYA GELDİ

Ayvalık´ta eğitim-öğretim faaliyetlerinde yüksek standartlara ulaşmayı ilke edindiğimiz ve bu kapsamda 2. Dönem itibariyle aktif hale getirdiğimiz "Hep Birlikte Hedefe" projesi kapsaminda yapılan etkinlikler devam ediyor. 


Proje kapsamında yakın zamanda ortaokulları kapsayan saha ziyaretleri yapılmıştı. Bugün ise İlçe Milli Eğitim Müdürü Erkan BİLEN, okullardaki proje koordinatör öğretmenlerle akşam yemeğinde bir araya geldi. Nisan ayı sonunda gerçekleşecek TEOG sınavının da gündemde olduğu yemekte okullarda yürütülen çalışmalar ogretmenler tarafindan dile getirildi. Projenin adından da anlaşılacağı gibi Ayvalık´ta eğitim adına hep birlikte bir şeyler yapılmaya başlandığını ifade eden Erkan BİLEN, "Okullarda yüksek standartları oluşturmak için sizlere çok büyük görevler düşüyor. Bulunduğu yerde fark yaratan öğretmenler kalıcı olur. Sorunsuz okul yoktur, mühim olan doğru tedbir planlarını oluşturmaktır. Her öğrenciyi kucaklamalı, onlara doğru hedefi gösterebilmeliyiz.Bu da okullardaki tüm öğretmenlerin, el birliğiyle ve inanarak çalışmasıyla olacaktır." dedi.

30-03-201630-03-2016

Atatürk Cad.165 Ayvalık - 02663122207

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.