BALIKESİR
AYVALIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
HALK OYUNLARINDA DERECE YAPAN OKULLARIMIZA PLAKET VERİLDİ
Balıkesir´de düzenlenen okullararası halk oyunları yarışmalarında ilçemize 4 dalda birincilik getiren okullarımız idareci ve öğrencileriyle beraber İlçe Milli Eğitim Müdürü Erkan Bilen tarafından plaketle ödüllendirildi.![HALK OYUNLARINDA DERECE YAPAN OKULLARIMIZA PLAKET VERİLDİ](/meb_iys_dosyalar/2016_03/k_02091158_img20160302wa0002.jpg)
Okullararası halk oyunları yarışması finalleri 27 Şubat tarihinde Balıkesir´de yapılmıştı. Yarışmaya ilçemizden katılan Ali Çetinkaya İlkokulu, Kıvanç Sarlıcalı İlkokulu ve Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu toplamda 4 dalda birincilik kazanarak büyük başarı göstermişlerdi. İlçe Milli Eğitim Müdürü Erkan Bilen üstün başarı gösteren öğrenci ve Okul idarecileri Mustafa KARAMAN, Mustafa KURTULUŞ ve Hasan ÇAĞLAYAN´ı makamında ağırlayarak kendilerini plaket ile ödüllendirdi.