BALIKESİR
AYVALIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
ŞAMPİYON MİNİK JİMNASTİKÇİLER
Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen yarışmada 14 Eylül İlkokulu öğrencilerimizle gururlandık.![ŞAMPİYON MİNİK JİMNASTİKÇİLER](/meb_iys_dosyalar/2016_01/k_22155524_22100348_aw627694_041.jpg)
Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından 2015-2016 Eğitim Öğretim yılı Okul Spor Faaliyetleri kapsamında ilimizde 06/01/2016 tarihinde Balıkesir Kurtdereli Spor Salonunda yapılan Artistik Cimnastik İl Birinciliği yarışmalarında minik erkekler takımı A kategorisinde İL ÜÇÜNCÜSÜ ve minik kızlar A kategorisinde İL DÖRDÜNCÜSÜ olan Altınova 14 Eylül İlkokulu öğrencileri, Kaymakamımızı ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüzü ziyarete geldiler.
Öğrencilerimizi ve çalıştırıcı öğretmenlerini kutluyoruz.