BALIKESİR AYVALIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Proje Hazırlama Teknikleri Bilgilendirme Eğitimi

Savaştepe İlçesinde Görev Yapan Öğretmenlere  Proje Hazırlama Teknikleri Bilgilendirme Eğitimi
 Proje Hazırlama Teknikleri Bilgilendirme Eğitimi

11-12-201511-12-2015

Savaştepe Kaymakamı Sayın Müfit GÜLTEKİN ile beraberindeki idareci ve öğretmenlerden oluşan heyeti ilçemizde misafir ettik. Savaştepe Kaymakamı Sayın Müfit GÜLTEKİN ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Erkan BİLEN’in işbirliğiyle Savaştepe’de görevli öğretmenlere proje hazırlama teknikleri eğitimi verildi. Savaştepe Kaymakamı Müfit GÜLTEKİN’in proje kültürünü yaygınlaştırmak, Güney Marmara Kalkınma Ajansı ve Erasmus Plus gibi hibe desteklerini Savaştepe’ye kazandırmak amacıyla planladığı faaliyet kapsamında, ilçede görevli öğretmenlere Müdürlüğümüz tarafından eğitim faaliyeti gerçekleştirildi.

Cunda Uygulama Otelinde düzenlenen eğitim faaliyetine Savaştepe Kaymakamı Müfit GÜLTEKİN, Ayvalık İlçe Milli Eğitim Müdürü Erkan BİLEN, Savaştepe İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Mürşit AYAZ, Ayvalık İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Erkin KAMACI ve Savaştepe ilçesinde görev yapan öğretmenler katıldı. Proje Hazırlama Teknikleri Eğitimi 15 Eylül Ortaokulu müdürü H. Soner SUYOLCU ve müdür yardımcısı Mesut ARIKAN tarafından verildi. Eğitim faaliyetinde Güney Marmara Kalkınma Ajansı ve Erasmus Plus hibe programlarına proje hazırlama ve yürütme faaliyetleriyle ilgili konular anlatıldı.

Atatürk Cad.165 Ayvalık - 02663122207

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.