BALIKESİR AYVALIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

AYVALIK İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ EKOLOJİK TURİZM PROJESİ

Ayvalık İlçe Milli eğitim Müdürlüğümüz tarafından Ulusaj Ajans Avrupa Birliği Projeleri olan Ersmus+ kapsamında hazırlanan projemiz onaylanmış, uygulama ve yaygınlaştırma faaliyetlerine geçilmiştir. 
AYVALIK İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ EKOLOJİK TURİZM PROJESİ

Ayvalık İlçe Milli eğitim Müdürlüğümüz tarafından Ulusaj Ajans Avrupa Birliği Projeleri olan Ersmus+ kapsamında hazırlanan projemiz onaylanmış, uygulama ve yaygınlaştırma faaliyetlerine geçilmiştir. Almanya,İtalya,Portekiz ve Hollanda´da ayrı zaman dilimlerinde hareketliliği proje, teknik gözlemleme,bilgi alma,doneleri toplama ve yeni metotların transferini sağlama üzerine kurulmuştur.Eğitim içeriği katılımcıların eğitim durumuna göre planlanmış ve kırsal  turizmle bir bütün olan alt başlıkları da içermektedir.

Nisan ayında Hollanda akışı gerçekleştirilen projenin 8-21 Kasım tarihleri arasında İtalya ve Almanya akışı gerçekleştirilmekte olup Aralık ayında da Portekiz akışı gerçekleştirilecektir.  İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzün yanında Ayvalık Kaymakamlığı, Foça, Çeşme, Menderes Kaymakamlıkları, Foça,Çeşme ve Menderes İlçe Milli Eğitim Müdürlükleri de ortak olarak destek vermektedir.

Ayvalık İlçe Milli Eğitim Müdürü Erkan BİLEN, Hollan’da ziyaretinin başarılı  bir şekilde tamamlandığını, İtalya, Almanya ve Portekiz etkinliklerinin de tamamlanmasıyla hem eğitim projeleri hem de turizm yönünde bir çok tecrübe ve kazanım elde edildiğini belirterek katılımcılara başarılar dilediğini söyledi.

Atatürk Cad.165 Ayvalık - 02663122207

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.